Call of Duty: Black Ops 6 Steam Gift

Call of Duty: Black Ops 6 Steam Gift
Steam
ریجین: Ukraine
زبان محصول:
موجودی:موجود در انبار
تاریخ عرضه: 2024-09-11
امتیاز جایزه:5
زمان تحویل: 5 دقیقه الی 1 ساعت
شروع قیمت از 3,950,000 تومان


Call of Duty Black Ops 6: اکنون برای جوایز انحصاری پیش‌سفارش دهید.
همانطور که انتظار می رود آخرین قسمت از این سری نمادین ساخته شود، Call of Duty Black Ops 6 وعده می دهد که مرزهای ژانر تیراندازی اول شخص را دوباره تعریف کند. این عنوان با بهره‌گیری از فناوری پیشرفته و درک عمیق آنچه طرفداران آن را می‌پسندند، تجربه‌ای پر انرژی را ارائه می‌کند. Call of Duty Black Ops 6 از روایت‌های تلخ گرفته تا اکشن‌های دلخراش، فصلی محوری در حماسه خواهد بود و میدان جنگی تازه را هم برای کهنه‌کاران و هم تازه‌واردان ارائه می‌کند. نکته مهم این است که گنجاندن زامبی های Call of Duty Black Ops 6 لایه هیجان انگیزی از پیچیدگی و چالش را اضافه می کند که طرفداران از این فرنچایز انتظار دارند.
در این مقاله، مناظر وسیع و داستان‌های پیچیده Call of Duty Black Ops 6 را بررسی می‌کنیم و به حالت‌های بازی پویا و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد آن می‌پردازیم. خوانندگان در مورد نسخه‌های مختلف موجود، که هر کدام مجموعه‌ای از پاداش‌های انحصاری مخصوص به خود را برای کسانی که انتخاب می‌کنند پیش‌سفارش می‌کنند، بینش پیدا کنند. ما همچنین در مورد قیمت بازی صحبت خواهیم کرد و اطمینان حاصل می کنیم که تمام اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه را در اختیار دارید. چه یک سرباز کارکشته هستید یا برای اولین بار به دنبال ثبت نام هستید، به ما بپیوندید تا پیشنهادات هیجان انگیز Call of Duty Black Ops 6 را مرور کنیم و دریابیم که چرا پیش‌سفارش اکنون می‌تواند بلیط شما برای ماجراجویی و اکشن بی‌نظیر باشد.


نمای کلی و تنظیمات
تاریخچه بازی
بازی Call of Duty: Black Ops 6 در اوایل دهه 1990 اتفاق می‌افتد، دوره‌ای که با پایان جنگ سرد و تغییرات سیاسی مهم جهانی مشخص شد. روایت بازی یک اکشن مهیج جاسوسی است که جوهر این دوران دگرگون‌کننده را به تصویر می‌کشد و کمپینی را به نمایش می‌گذارد که پیامدهای جنگ سرد و جنگ خلیج‌فارس را بررسی می‌کند.


استودیوهای توسعه
توسعه Black Ops 6 یک تلاش مشترک بین Treyarch و Raven Software است. Treyarch مسئول حالت های چند نفره و زامبی است، در حالی که نرم افزار Raven رهبری کمپین تک نفره را بر عهده دارد. این مشارکت امکان یک فرآیند توسعه غنی را فراهم کرده است و از طولانی ترین چرخه توسعه در تاریخ مجموعه بهره می برد.


عصر و مضامین
تنظیمات کمپین Black Ops 6 بازیکنان را به دوران جنگ خلیج فارس می برد، با تمرکز بر جاسوسی پرمخاطره و درگیری های نظامی که اوایل دهه 90 را تعریف کردند. این دوره با شخصیت های تاریخی مانند بیل کلینتون و صدام حسین زنده می شود و به داستان پویا و شدید بازی عمق می بخشد. این دوران همچنین در عناصر بصری و موضوعی بازی منعکس شده است و با فضای فرهنگی و سیاسی آن زمان طنین انداز می شود.


حالت ها و ویژگی های بازی
کمپین تک نفره
Call of Duty: Black Ops 6 برای حالت کمپین خود به اتصال اینترنت نیاز دارد و از فناوری استریم بافت برای ارائه گرافیکی با کیفیت بالا و در عین حال کاهش حجم کل فایل بازی استفاده می کند.
تجربه چند نفره
بازی Omnimovement را معرفی می کند که به بازیکنان امکان می دهد با چابکی بیشتر در هر جهت حرکت کنند و در هنگام راه اندازی دارای 16 نقشه است، از جمله  نقشه برای بازی سنتی 6v6 و 4 نقشه برای حالت 2v2 یا 6v6 Strike 2126. گزینه های HUD قابل تنظیم و یک سیستم هماهنگ سازی کارآمد این نقشه را بهبود می بخشد. تجربه چند نفره .


حالت زامبی
حالت زامبی با دو نقشه جدید، پایانه و آبشار آزادی، ارائه گیم‌پلی کلاسیک مبتنی بر گرد و ادامه روایت Dark Aether بازمی‌گردد. ویژگی‌های حرکتی جدید و ارتقاهای بصری، همراه با بازگشت سیستم‌های GobbleGum و Pack-A-Punch، تجربه را غنی‌تر می‌کنند.


نوآوری های جدید
Black Ops 6 یک سیستم حرکتی هوشمند جدید را معرفی می کند که اقدامات بازیکن را ساده می کند و یک سیستم حرکتی متنی که به صورت پویا با محیط تعامل دارد . علاوه بر این، این بازی انیمیشن های آسیب بدنی پیشرفته و یک سیستم پرستیژ اصلاح شده را که از روز اول در دسترس است، یکپارچه می کند.


نسخه ها و قیمت گذاری
نسخه استاندارد
نسخه استاندارد Call of Duty: Black Ops 6 70 دلار قیمت دارد و به طور انحصاری در فرمت دیجیتال برای رایانه شخصی در دسترس است. برای بازیکنان کنسول، این نسخه شامل بازی پایه قابل بازی در پلتفرم های فعلی و نسل بعدی در یک خانواده است که انعطاف پذیری و راحتی را ارائه می دهد .


Cross-Gen Bundle
نسخه‌های دیجیتال Cross-Gen هم برای ایکس‌باکس و هم برای پلی‌استیشن در دسترس هستند و امکان بازی یکپارچه در نسل‌های مختلف کنسول را فراهم می‌کنند. این نسخه ها 70 دلار قیمت دارند و تضمین می کند که بازیکنان می توانند بدون هزینه اضافی از بازی در چندین کنسول لذت ببرند.


نسخه Vault 
نسخه Vault با قیمت 110 دلار، پیشنهاد برتر است و شامل پاداش‌های انحصاری متعددی است. این شامل بسته اپراتور شکارچیان در مقابل شکار، مجموعه اسلحه های Mastercraft و بسته نبرد بلک سل است. این نسخه بر روی تمامی پلتفرم ها موجود است و جامع ترین تجربه Black Ops 6 372834 را ارائه می دهد.
جوایز پیش‌سفارش
پیش‌سفارش هر نسخه، دسترسی زودهنگام به نسخه بتا را می‌دهد. علاوه بر این، پیش‌سفارش‌های دیجیتالی بسته اپراتور Woods را دریافت می‌کنند. نسخه Vault علاوه بر این شامل بسته GobbleGum برای زامبی‌ها می‌شود که گیم‌پلی بازی را با مصرفی منحصربه‌فرد بهبود می‌بخشد.


جوایز پیش‌ سفارش:
پیش‌سفارش هر نسخه، دسترسی زودهنگام به نسخه بتا را می‌دهد. علاوه بر این، پیش‌سفارش‌های دیجیتالی بسته اپراتور Woods را دریافت می‌کنند. نسخه Vault علاوه بر این شامل بسته GobbleGum برای زامبی ها می شود که گیم پلی را با مواد مصرفی منحصر به فرد بهبود می بخشد.
نتیجه
از طریق این کاوش در Call of Duty Black Ops 6، مناظر متنوع، روایت‌های متقاعدکننده، و ویژگی‌های نوآورانه‌ای را که نشان‌دهنده جدیدترین اضافه‌شده به فرنچایز Call of Duty هستند، بررسی کرده‌ایم. این عنوان با چیدمان حالت‌های بازی، نوآوری‌های منحصربه‌فرد و غواصی عمیق استراتژیک در دوران فریبنده اوایل دهه 1990، تجربه‌ای پیشگامانه را ارائه می‌کند. بحث مفصل در مورد نسخه‌های مختلف آن و طیف وسیعی از جوایز انحصاری موجود برای پرندگان اولیه، بر مزایای پیش‌سفارش برای یک سفر بازی پیشرفته تأکید می‌کند. انتظار برای این بازی فقط در مورد گیم پلی پر اکشن نیست، بلکه ادامه میراثی است که بارها مرزهای داستان سرایی و بازی همه جانبه را در بازی های ویدیویی بازتعریف کرده است.
با تلاش گسترده مشترک بین Treyarch و Raven Software، Call of Duty Black Ops 6 نوید بخش مهمی خواهد بود که هم نوستالژی را به طرفداران قدیمی و هم جذابیت تازه ای را برای تازه واردان ارائه می دهد. تاکید بر دقت تاریخی در هم تنیده با داستان سرایی تخیلی، پیاده سازی های تکنولوژیکی پیشرفته برای یک تجربه بصری بی نظیر، و تنوع بسیار زیاد گزینه های گیم پلی، تاثیر بالقوه قابل توجه این عنوان را بر جامعه بازی ها برجسته می کند. از آنجایی که بازیکنان منتظر شانس خود برای شیرجه زدن در این آخرین ماجراجویی هستند، دعوت به عمل واضح است: اکنون پیش‌سفارش نه تنها جایگاه شما را در این حماسه در حال تکامل تضمین می‌کند، بلکه تضمین می‌کند که شما جزو اولین افرادی هستید که سطح بعدی اول شخص را تجربه می‌کنید. هیجان تیرانداز


سوالات متداول
1. پیش خرید Black Ops 6 شامل چه مزایایی می شود؟ وقتی Black Ops 6 را پیش خرید می کنید، چندین مزیت انحصاری دریافت می کنید. این موارد شامل دسترسی زودهنگام به Open Beta، Woods Operator Pack، نسخه دیجیتالی Call of Duty: Black Ops 6، آیتم BlackCell، Hunters vs. Hunted Operator Pack و Mastercraft Weapon Collection می شود.
2. آیا پیش خرید Black Ops 6 توصیه می شود؟ بله، پیش‌سفارش هر نسخه از Black Ops 6 یا حفظ اشتراک Game Pass فعال (از جمله Game Pass Ultimate، Game Pass PC، یا Game Pass Console) دسترسی سریع به Black Ops 6 Open Beta را تضمین می‌کند. جزئیات بیشتر با نزدیک شدن به نسخه بتا باز ارائه خواهد شد.
3. Black Ops 6 Vault Edition شامل چه مواردی است؟ Black Ops 6 Vault Edition یک بسته ممتاز است که محتویات اضافی فراتر از بازی استاندارد ارائه می دهد. این محتویات معمولاً شامل آیتم‌های انحصاری درون بازی، بسته‌ها و ویژگی‌های دسترسی اولیه هستند که تجربه کلی بازی را بهبود می‌بخشد.
4. چگونه می توان به نسخه بتای Black Ops 6 دسترسی پیدا کرد؟ نسخه بتای Black Ops 6 برای همه بازیکنان در پلتفرم های ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه شخصی قابل دسترسی است. با این حال، کسانی که بازی را پیش‌سفارش کنند، دسترسی زودهنگام دریافت خواهند کرد. برای پیش‌سفارش‌های دیجیتال، دسترسی زودهنگام به صورت خودکار و بدون نیاز به کد جداگانه اعطا می‌شود.

حداقل سیستم مورد نیاز
Windows 10 x64 OS :
TBD CPU :
TBD GPU :
TBD HDD :
TBD RAM :

نظر بدهید

کد امنیتی

عالی

میانگین 2804 امتیازدهی
مشاهده تعدادی از دیدگاه ها

اعتماد به اعتبار ما

2024/06/14
Wallpaper Engine Steam Gift

عالی. تو کمتر از نیم ساعت فعال شد..

محمد مهدی آبادی
2024/06/04

ممنونم . دست شما درد نکنه. مثل همیشه عالی و سریع...

محمد مهدی حراج چی
2024/02/25
Dying Light 2 Steam Gift

من مشتری قدیمی شما هستم و در زمینهٔ PC بهترین سایت کشورمون هستین...

مهدی ساسانی
2023/12/23
EA SPORTS FC 24 Steam Gift

سلام آنچه عیان است چه حاجت بیان است ؟ من نه جایی دیگه قیمت نگاه میکنم نه خرید ..

محمدرضا قلخانی
2023/11/26
Rainbow Six Siege Standard Edition Steam Gift

بابت پشتیبانی خوب و عالی از عوامل و دست اندرکاران وب سایت وی جی کی متشکریم..

سید عقیل شریفی
2023/11/24
تغیر ریجن اکانت استیم

سرعت و پشتیبانی عالی ..

tohid yavarzade
2023/11/19
asan pardakht

واقعا سایت به شدت عالی و سریع...

محمد مهدی آبادی
2023/10/17
Grand Theft Auto V Premium Edition Steam Gift

سرعت فعالسازی و پشتیبانی و پاسخگویی سریع به این میگن.دسخوش..

محمدرضا روزگار
2023/08/21
Rainbow Six Siege - Y7S3 Welcome Pack Premium Uplay

واقعا بهترین شاپ هستش که تاحالا دیدم عالی ..

erfan vagefi
2023/07/29
تغیر ریجن اکانت استیم

بسیار عالی و سریع تغییر ریجن اتفاق افتاد ممنون از سرویس شما ..

saleh aghiyan
2023/07/27
Baldurs Gate 3 steam gift

با تشکر از سرعت عمل بالای شما کلا پنج دقیقه ام نشد..

فرزاد ساقی پور
2023/05/22
تغیر ریجن اکانت استیم

ظرف مدت کمتر از 5 دقیقه تغییر ریجن اعمال شد. واقعا ممنونم..

Amir Zaza
2023/04/12

از تیکت گیم خریدم ساعت 2 صبح برام فعال کردن جدی دمشون گرم..

Mahan jamshidi
2023/04/05
Grand Theft Auto V Premium Edition Steam Gift

عالی ، ممنون از پشتیبانی عالی و سایت عالی و مطمئن ..

مبین غلام نژاد
2023/03/20

پشتیبانی قوی و حرفه ای و بسیار با صبر و حوصله.ممنون..

مهدی میرپنهان
2023/03/18
Grand Theft Auto V Premium Edition Steam Gift

بسیار عالی کمتر از چند دقیقه برام فعال شد..

ایلیا مظفری
2023/03/07
Red Dead Redemption 2 Standard Edition Steam Gift

واقعا درجه یک هستید با تشکر از تیم vgkey..

محمد نصرتی
2023/01/10
تغیر ریجن اکانت استیم

پشتیبانی عالی...انجام کار در سریع ترین زمان...واقعا مرسی..

علی اهنگری
2022/11/28

از سرویس‌دهی شما خیلی راضی هستم. اگر قوانین از طرف مشتری انجام بشه )خاموش کردن گ..

رامال
2022/11/22
Dead Cells Steam Gift

سایت نزدیکه ۱ ماه هست که مثل قبل فعالیت نمیکنه و فعال کردن بازی ها زمانبر شده..

Behrad aghdam
2022/10/25
تغیر ریجن اکانت استیم

پشتیبانی عالی و سریع مثل همیشه...

امیرحسین رفیقی
2022/09/21
Call of Duty : Modern Warfare II TL

بازی رو خیلی سریع تحویل دادن و پشتیبانی خیلی خوبی دارن..

امیر صادقی پور
2022/09/13
Windows 11 Pro Retail

پشتیبانی فروشگاه و مدیریت پاسخگو سوالات بودند و از این نظر واقعا از فروشگاه راضی..

امیرمهدی رادنیا
2022/09/10

همیشه خدمات سایت عالی بوده. ممنونم vgkey..

محمد مهدی حراج چی
2022/07/29

سلام دست مریزاد به همه دست اندرکارای سایت قسمت پشتیبانی مخصوصا آقای جلیلیان ..

محمدرضا قلخانی
2022/06/30
Dying Light 2 Steam Gift

در سریع ترین زمان بازی رو فعال کردن واقعا ممنونم ..

محمد مهدی معصومی
2022/06/06
Grand Theft Auto V Premium Edition Steam Gift

قیمت مناسب بهترین پشتیبانی ارساله سریع ☻..

ariyan askari
2022/05/28
Sniper Elite 5 Steam Gift

سلام خیلیخیلی .......عالی و فوری????????????????????????????✔✔✔✔✔✔??????????..

محمد اسماعیل  منصوری
2022/05/20
Steam Wallet $5 US

حال کردم سریع و حرفه ای دمت تیم ویجی کی گرم..

امیرمحمد ابوطالبی
2022/05/20
Steam Wallet 500 ARS

عالی مثل همیشه سریع..

امیرمحمد ابوطالبی
2022/05/19
Batman Arkham Origins Steam Gift

عالی بدون تاخیر و قیمت های مناسب...

pouria shm
2022/04/01
Steam Wallet 500 ARS

دیدگاه یک کاربر با 5 سال قدمت در سایت:امن ترین و متین ترین پرسنل را با وی جی کی ..

داریوش پارسا
2022/04/01
Grand Theft Auto V Premium Edition Steam Gift

خیلی پشتیبانی خوب و حرفه ای دمتون گرم و ارزان تر از همه جا بود پیشنهاد میکنم این..

امیرپارسا طلائی
2022/03/28

عالی..

Amirmahdi
2022/03/21
Steam Wallet 200 ARS

باورم نمیشه تو سی ثانیه فعال شد واقعا سایت عالی دارید..

امیرمحمد ابوطالبی
2022/03/20
Madden NFL 22 Global

سریع بود عالی..

امیرمحمد ابوطالبی
2022/03/20
Steam Wallet $2.33 Global

عالی خیلی سریع انجام شد ..

امیرمحمد ابوطالبی
2022/03/20
Mirrors Edge Catalyst steam gift

عالی پشتیبانی عالی سرعت کار هم عالی ممنونم از تیم ویجی کی..

امیرمحمد ابوطالبی
2022/03/18
Rainbow Six Siege Standard Edition Steam Gift

chera dorogh zir 5 min onam sate 3:24 am omad to acc..

ماهان rich kid
2022/03/15
Fall Guys Collectors Edition steam gift

در کمتر از نیم ساعت خرید انجام شد عالییی..

amir hosseini
2022/03/08
The division 2 warlords of new york DLC UPLAY global

پشتیبانی عالی چندبار از این سایت خرید کردم همیشه به موقع بازی هارو برام فعال کرد..

mahdi j
2022/03/06
Grand Theft Auto V Premium Edition Steam Gift

باره اولم بود راضی بودم, سریع رسیدگی کردن بعد از خرید...

Mohsen Shahbazi
2022/02/23
Xbox Card 100$ US

خلاصه بگم: سریع، پاسخ‌گویی عالی، قیمت مناسب، قابل اعتماد بهترین فرشگاهیی که ا..

سیدرضا درودیان
2022/02/19

به جرات میگمبهترین و خوش قیمت ترین فروشگاه توی زمینه کاریشون هستن ، من 4 سالی می..

محمد فرجی
2022/01/27
The Walking Dead: The Final Season Steam Gift

درود بر خوش نام ترین وبسایت ایران زمین.باید به عنوان یک انسان, شرایط دیگر انسان ..

داریوش پارسا
2022/01/26
STAR WARS Jedi: Fallen Order

سلام. خیلی سریع انجام شد. ممنون.. اگر همه بازیها را می شد این چنین خرید کرد عالی..

رامال گزل او
2022/01/02
Sea of Thieves steam gift

خیلی سریع انجام شد من تاحالا ۲ تا اکانت ریبنو هم خریده بودم خیلی سریع و ارزون هس..

behzad amoozad
2021/12/31
Black Desert Online EU

ساعت ۲۲:۵۰ سفارش دادم ، جمعه بود و اصلا فکر نمیکردم کارم اون شب انجام شه . اشتبا..

میلاد مهاجرین
2021/12/27

همیشه عالی بوده کارتون خسته نباشین 6 سالی میشه از اینجا خرید میکنم هیج وقت نشد..

امین شمسا
2021/12/25
Steam Wallet $10 US

بسیار سریع و عالی. ممنون..

فربد خلج
2021/12/20
PSN Card 100$ US

واقعا دمتون گرم.من همیشه از این سایت خرید میکنم.همیشه به موقع و عالی و قابل اعتم..

راجان غلامی
2021/12/19

من دو سه تا محصول خریداری کردم خیلی سریع و مناسب بودن. قیمتها هم فعلا خوبه...تشک..

عادل دولتشاهی
2021/12/18
Battlefield 2042 Steam Gift

بسیار عالی و به موقع..

حسین بابائی
2021/12/14
Steam Wallet 50 TL

عالی سریع برام اومد پشتیبانی هم عالی بود ..

papkok koko
2021/12/13
LOL Riot Points 20 EUW

یک ۲۰ دلاری خواستم ولی بهم دو تاااااا ده دادن! کجا دیگه واستون اینجوری مایه میزا..

taha ghasemzade
2021/11/30
Grand Theft Auto V Premium Edition Steam Gift

بهترین و سریع ترین عالی ..

آروین عارف پژوه
2021/11/28
Terraria steam gift

عالی بود خیلی ممنون از سایتتون..

محمد کاظمی
2021/11/27
New World steam gift

خیلی عالی بود. بلافاصله بعد از خرید با پشتیبانی فعال و خوش برخورد برام فعال شد...

سروین بابایی
2021/11/23
Steam Wallet 1000 ARS

عالی..

محمد عسگری
2021/11/17
Steam Wallet 100 ARS

سرعت عمل وی جی کی نسبت به گذشته کاهش داشته. تحویل استیم والت باید به صورت آنی با..

Kiarash Noori
2021/11/16
Red Dead Online steam gift

مثل همیشه پشتیبانی خوب و تحویل سریع بازی خریداری شده. ممنون..

Farhad Rahmani
2021/10/31
Steam Wallet $10 US

بسیار عالی و سریع بدستم رسید ممنون..

فربد خلج
2021/10/30

تا حالا چندین خرید داشتم عالی بودن...

امیر  سعدآباد
2021/10/29
Rust Steam Gift

بهترین قیمت بهترین پشتیبانی و فعالسازی در اسرع وقت خیلی ممنون از سایت خوبتون..

سعید زارعی
2021/10/16

مثل همیشه سریع..

محمد عسگری نژاد
2021/10/15
New World steam gift

قیمت مناسب در کنار پشتیبانی عالی به تنهایی کافیه که اولین انتخاب برای خرید ایمن ..

سروش اسماعیلی
2021/10/14
FIFA 22 Steam Gift

واقعا عالی . سریع و پاسخگو..

مجید تمیمی
2021/10/04
FIFA 22 Global

سلام واقعا - دست مریزاد - پشتیبانی عالی - در کمترین زمان ممکن - سفارش بنده تکمی..

محمدرضا قلخانی
2021/10/01

ساده و به موقع ..

ارسلان
2021/09/11

عالی و در کمترین زمان..

ایمان
2021/09/06
Life is Strange: True Colors Ultimate Edition

واقعا انتظار نداشتم به این سرعت بازی رو تحویل بدن. همه چی عالی بود. قیمت هم از..

امیرحسین بانوی
2021/09/06
Knockout City Global

مناسب ترین قیمت..

پارسا رحمتی
2021/09/01
Battlefield V Definitive Edition Steam Gift

در کمتر از 2 ساعت بازی تحویل داده شد . ..

حسین ساکی پور
2021/08/29
Battlefield V Definitive Edition Steam Gift

همیشه جز بهترین ها هستید سریع فعالسازی میشه ممنون از سایت خوبتون..

پویان علوی
2021/08/26

قیمت عالی.خیلی سریع انجام میدین.بهترین فروشگاه❤..

Kiarash
2021/08/17

من همیشه از اسن سایت خرید می کنم سرعت پاسخگویی عالی و قیمت ها نسبت به تمامی سایت..

مهدی ابراهیمی
2021/08/15
Battlefield V Global

بسیار عالی و سریع..

علی دهقاندار
2021/08/15

بسیار عالی و سریع..

Ali
2021/07/26

قیمت خوب، خرید اسان، ارسال سریع، پشتیبانی عالی دمتون گرم..

Amir MaGic
2021/07/19
Escape from Tarkov Standard Edition Global

ارسال سریع و قیمت بسیار مناسب !!!..

علیرضا زحمتی
2021/07/14
Dead by Daylight: Resident Evil: Collaboration Bundle Steam Gift

بنظر من خیلی خوب نبود ولی خوب بود. بنظر من سرعت کار و جواب دادن به تلفن ها و جوا..

سروش هاشمی
2021/07/05
Rainbow Six Siege Year 7 Deluxe Edition Steam Gift

عالی سرعت کار بسیار بالا خسته نباشید ...

papkok koko
2021/07/01
Sea of Thieves steam gift

بهترین سایت برای خرید از استیم و یوبیسافت کانکت همین جاست. قیمت مناسب، پشتیبانی ..

امیر تقوی
2021/06/29
Battlefield 2042 Steam Gift

درود بنده بسیار راضی هستم مدیریت، پاسخ گویی و در زمان کوتاه محصول خریداری شده..

بهزاد خالقی
2021/06/16

شک نکنید بهترین سایت فروش محصولات گیم و بازی در ایران اینجاست. هر خریدی دارید بز..

آخورده نژاد
2021/06/08
Steam Wallet $10 US

مثل همیشه عالی..

majid damirchi
2021/06/08
Steam Wallet $10 US

مثل همیشه عالی. قیمت سرعت و پشتیبانی خوب..

majid damirchi
2021/05/29

مرسی از پشتیبانی و سرعت عمل بی نقصتون...

امیرحسین
2021/05/27

فوق‌العاده هستن..

Ali Zehtab Fard
2021/05/20
Grand Theft Auto V Premium Edition Steam Gift

همانطور که بقیه دوستان همه اشاره کردند پشتیبانی خیلی سریع فعالسازی انجام دادند ..

مهدی ح
2021/05/17

اقا من باره اولم بود خیلی راضی بودم یک مشکلایی مال خودم داشت استیمم درست کردن ال..

عباس بوعذار
2021/05/07
Dead by Daylight - Left 4 Dead 2 Bundle Steam Gift

سریع و عالی مثل همیشه ..

پوریا محمودی
2021/04/28
Playerunknowns Battlegrounds Steam Gift

واقعا بهترین و با شخصیت ترین و صبور ترین و سریع ترین سایت و گروهن امکان نداره ب..

محمد حسین رمضانپور
2021/04/24

عالی بود مثل همیشه خیلی سریع ..

سید علی حسینی مقدم
2021/04/16

پشتیبانی عالی و سریع و بهترین قیمت واقعا ممنون از ویجی کی ..

Shayan Hooshmandi
2021/04/16

عالی عالی عاللللللللللللللللیییییییییییییییییییییی..

ali ashouri
2021/04/08
Steam Wallet 500 ARS

باورم نمیشه انقدر سریع فعال شد، خیلی عالی ..

سبحان داودی
2021/04/05
World Of Warcraft Time EU Card 60 Day

عالی مثل همیشه!..

واهه نرسیسیان
2021/03/31
Call of Duty : Modern Warfare Standard Edition Global

بسیار عالی و خوب هستید،،انشاءالله که همیشه موفق باشید تو کارهاتون..

مجتبی  عسکری
2021/03/26
DEVOUR steam gift

سرویس دهی فوق العاده عالی و تک..... واقعا کارشون حرف نداره..

کیان  جیران زاده