شرایط و قوانین

قوانین عمومی :


----- کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه وی جی کی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 ----- قبل از خرید ابتدا از موجود و به روز بودن قیمت محصولات مطمین شوید سپس به خرید بپردازید، زیرا قیمت ها نوسان دارند و نمیتوانیم قیمت تمامی محصولات را بروزرسانی کنیم. برای اطلاع از موجودی و قیمت نهایی محصول مورد نظر از راه های ارتباطی استفاده کنید.

----- مجموعه ما تلاش میکنید که توضیحات و مشخصات کالا را به طور کامل قرار دهد تا مشتریان بتوانند راحت تر محصولات مورد نظرشان را انتخاب کنند و به خرید بپردازند به همین دلیل در انتخاب خرید دقت کنید زیرا در صورت اشتباه شما و خریداری شدن کالا دیگر امکان تعویض آن نمیباشد همچنین در صورتی که بازی خریداری نشده باشد با درخواست شما و کسر 30% وجه، باقی پول برای شما ارسال میشود.

----- در زمان خرید حتما از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن خود اطمینان حاصل کنید، در بعضی موارد محصولات با ایمیل شما خریداری میشوند و در صورتی که شناسه ایمیلتان را اشتباه وارد کرده باشید دیگر امکان تعویض و اصلاح آن نمیباشد.

----- پس از سفارش کالا وضعیت آن به صورت "در دست اقدام" خواهد بود. زمان معلق ماندن سفارش بستگی به حجم سفارش های در حال بررسی توسط ما دارد.
 

----- دقت کنید قبل از واریز کردن پول از طریق اسان پرداخت و بعد واریز کردن ، حتما با مسئولین فروشگاه هماهنگ کنید. در غیر اینصورت فروشگاه هیچ مسدولیتی در قبال پرداخت و مشکلات به وحود امده قبول نخواهد کرد

 

----- برای هر گونه تغیر در ارسال اطلاعات محصول و یا برگشت وجه و یا انصراف از دریافت سفارش به پست الکترونیک (ایمیل) شما داشتن کد سفارش الزامی میباشد. 

----- زمان آماده سازی سفارش حد اکقر 4 ساعت پس از دریافت کد سفارش خواهد بود.

----- در صورتی که کد یا شماره سریال محصول غیر قابل استفاده بود، سایت وی جی کی تا تحویل صحیح و ارسال کد مناسب، خدمات پشتیبانی کامل خود را ارائه می دهد یا در صورتی که مشکل یا خطایی از جانب این سایت رخ داده باشد، هزینه دریافتی بصورت کامل به خریدار بازگردانده می شود.

----- تا ۲۴ ساعت پس از ارسال محصول، مسئولیت هرگونه مشکل (صرفا در ارتباط با سریال یا کد محصول خریداری شده) به عهده این سایت می باشد. بعد از این مدت، در صورت بروز مشکل، تا حد توان و ظرفیت خود، راهنمایی های لازم و راهکارهای مناسب جهت حل مشکل، ارائه می گردد اما امکان بازپرداخت وجه ممکن نیست.

----- از به کار بردن کلمه های انگلیسی نیک نیم برای نام کاربری جدا خودداری کنید و با حروف فارسی نام کاربری و اطلاعات رو کامل نمایید‬.