شرایط و قوانین

قوانین عمومی :


----- کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه وی جی کی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.


----- در صورتی که کد یا شماره سریال محصول غیر قابل استفاده بود، سایت وی جی کی تا تحویل صحیح و ارسال کد مناسب، خدمات پشتیبانی کامل خود را ارائه می دهد یا در صورتی که مشکل یا خطایی از جانب این سایت رخ داده باشد، هزینه دریافتی بصورت کامل به خریدار بازگردانده می شود.


-----اطلاع از هرگونه تغییر قوانین در پلتفرم هایی از جمله (استیم، اوریجین، یوپلی، بتل نت و ...) به عهده مشتری میباشد و براساس آخرین قوانین استیم تغییر ریجن اکانت امکان پذیر نمیباشد و مشتری موظف است اکانتی با ریجن ثبت شده در صفحه محصول تحویل دهد


----هرگونه تغییر سیاستی از سمت پلتفرم‌های بازی دست فروشگاه نبوده و اتفاقی اجتناب ناپذیر است لذا با این وجود فروشگاه در صورت بروز مشکل هرگونه پیگیری لازمه را انجام خواهد داد ولی اگر قوانینی از سمت پلتفرم مربوطه وضع شود که فروشگاه قادر به حل آن نباشد، فروشگاه ویجی کی کاملا سلب مسئولیت می‌باشد


----- در صورت هرگونه تغیر قیمت در هنگام تحویل سفارشات مشتری موظف میباشد قیمت بروز محصول را بپردازد در غیر اینصورت طبق قوانین عودت وجه فروشگاه ویجی کی انجام خواهد شد 


-----با توجه به مشکلات جدید ایجاد در پلتفرم استیم مشتری موظف است قبل از خرید تمامی شرایط اکانت خود را از قبل از خرید به فروشگاه اعلام نماید، در غیر این صورت مسئولیت هرگونه وقفه در تحویل سفارش یا نیاز به ساخت اکانتی جدید و… بر عهده مشتری محترم خواهد بود


-----  امروزه بازی ها با ریجن های مختلفی در استور استیم به فروش میرسد و صرفا یک ریجن تنها نسخه برای قیمت گذاری و خرید نمیباشد فروشگاه ویجی کی با در نظر گرفتن نازل ترین قیمت و همچنین بهترین ریجن برای فعال سازی برای شما مشتریان محترم در نظر میگیرید .


----- تا ۲۴ ساعت پس از ارسال محصول، مسئولیت هرگونه مشکل (صرفا در ارتباط با سریال یا کد محصول خریداری شده) به عهده این سایت می باشد. بعد از این مدت، در صورت بروز مشکل، تا حد توان و ظرفیت خود، راهنمایی های لازم و راهکارهای مناسب جهت حل مشکل، ارائه می گردد اما امکان بازپرداخت وجه ممکن نیست.


----- از به کار بردن کلمه های انگلیسی نیک نیم برای نام کاربری جدا خودداری کنید و با حروف فارسی نام کاربری و اطلاعات رو کامل نمایید‬.


----- مشتری محترم موظف به صحبت با لحنی مناسب و شایسته می‌باشد، هرگونه توهین و رفتار نامناسب از سوی ایشان مساوی با عدم ارائه پشتیبانی به کاربر محترم و در شرایط حاد طرح شکایت از ایشان می‌باشد.


----- فروشگاه ویجی کی به افرادی که سعی دارند بصورت ناشناس خرید کنند کالایی نمی‌فروشد همچنین عدم ارائه اطلاعات لازم و معتبر توسط مشتری و خرید با آی پی غیر از ایران نیازمند احراز هویت ایشان می‌باشد و در صورت عدم همکاری مبلغ مشتری محترم تا پیگیری قانونی طبق دستور مراجع بلوکه خواهد شد.


----- کالاهایی که نیاز به فعالسازی توسط فروشگاه “ویجی کی” دارند، ممکن است نیازمند تغییراتی در اکانت باشد که امریست معمول و در صورتی که مشتری محترم راضی نیست باید قبل از خرید با پشتیبانی هماهنگی لازم به عمل آورد.


 ----- قبل از خرید ابتدا از موجود و به روز بودن قیمت محصولات مطمین شوید سپس به خرید بپردازید، زیرا قیمت ها نوسان دارند و نمیتوانیم قیمت تمامی محصولات را بروزرسانی کنیم. برای اطلاع از موجودی و قیمت نهایی محصول مورد نظر از راه های ارتباطی استفاده کنید.


----- مجموعه ما تلاش میکنید که توضیحات و مشخصات کالا را به طور کامل قرار دهد تا مشتریان بتوانند راحت تر محصولات مورد نظرشان را انتخاب کنند و به خرید بپردازند به همین دلیل در انتخاب خرید دقت کنید زیرا در صورت اشتباه شما و خریداری شدن کالا دیگر امکان تعویض آن نمیباشد همچنین در صورتی که بازی خریداری نشده باشد با درخواست شما و کسر 15% وجه، باقی پول برای شما ارسال میشود.


----- در صورت بروز هر گونه مشکل در تهیه محصولات فروشگاه ویجی کی حق خود می‌داند از فرصت ۱ تا 7 روزه جهت حل این مشکل استفاده بنماید


----- در زمان خرید حتما از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن خود اطمینان حاصل کنید، در بعضی موارد محصولات با ایمیل شما خریداری میشوند و در صورتی که شناسه ایمیلتان را اشتباه وارد کرده باشید دیگر امکان تعویض و اصلاح آن نمیباشد.


----- پس از سفارش کالا وضعیت آن به صورت "در دست اقدام" خواهد بود. زمان معلق ماندن سفارش بستگی به حجم سفارش های در حال بررسی توسط ما دارد.


----- دقت کنید قبل از واریز کردن پول از طریق اسان پرداخت و بعد واریز کردن ، حتما با مسئولین فروشگاه هماهنگ کنید. در غیر اینصورت فروشگاه هیچ مسدولیتی در قبال پرداخت و مشکلات به وحود امده قبول نخواهد کرد.


----- برای هر گونه تغییر در ارسال اطلاعات محصول و یا برگشت وجه و یا انصراف از دریافت سفارش به پست الکترونیک (ایمیل) شما داشتن کد سفارش الزامی میباشد. 


-----مسئولیت عدم مطالعه قوانین، توضیحات درج شده برای هر محصول و عواقب آن بر عهده‌ی مشتری محترم می‌باشد و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نداشته و هیچ ضرری را متحمل نمی‌شود